Brončani nogometaši

Još dok je trajao zimski učenički odmor počeo je turnir u futsalu Odmorko zima 2022.

Na turniru je sudjelovalo 13 školskih sportskih ekipa uključujući i naš školski sportski klub Lesko. Iz naše škole nastupili su učenici sedmih i osmih razreda: Leonardo Novaković, Antonio Bejić , Ivan Bejić, Antonio Dujlović, Max Šimunović, Jakov Rajković i Mario Šlogar.

Dečki su turnir otvorili porazom no to ih nije nimalo obeshrabrilo niti demotiviralo od daljnjih nastupa. Već sljedeću utakmicu lako pobjeđuju. Idući dan nastavili su svoj pobjednički niz. Isto tak i naredni dan kada u napetoj i izjednačenoj utakmici nakon izvođenja jedanaesteraca ulaze u polufinale. Nakon dana odmora na red dolazi utakmica za ulazak u finale. U nesvjesnoj utakmici ipak ih nadjačava protivnička ekipa. Nakon tuge zbog izgubljene utakmice uslijedila je sreća jer su naši dečki u borbi za treće mjesto lako svladali svojeg suparnika i osvojili treće mjesto. Čestitamo!